top of page

CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ MUZYLEK MONI

aaaa Muzylek - logo.png
O NAS

Centrum Edukacji Artystycznej „Muzylek Moni” od 15 lat proponuje Państwu autorskie, edukacyjne warsztaty muzyczne, taneczne i artystyczne dla nauczycieli.

 

Założycielką i pomysłodawczynią Centrum EA MM jest Monika Kluza – nauczyciel, muzyk, autorka bajek i piosenek dla dzieci.

Ofertę Centrum kierujemy do wszystkich osób które pracują z dziećmi: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, animatorów, opiekunów dzieci, wychowawców świetlic oraz twórczych rodziców.

Jest nam niezmiernie miło, że nasze propozycje spotykają się z uznaniem i cieszą coraz większą popularnością wśród nauczycieli, rodziców i animatorów. Co roku proponujemy naszym uczestnikom bogatą ofertę warsztatów oraz tworzymy kolejne fantastyczne projekty m.in. www.maratonartystyczny.pl, koncerty www.teczowamuzyka.pl

 

Nasi instruktorzy to osoby z pasją i ogromną energią. Cechuje ich otwartość, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie, co przejawia się w przygotowaniu do warsztatów, a następnie w realizacji programu.  Wszystkie tematy przedstawiane są w sposób całkowicie praktyczny z aktywnym udziałem uczestników.

Warsztaty prowadzone przez CEA MM wyróżniają się pośród innych szkoleń na rynku autorską muzyką, bogatym wachlarzem pomocy dydaktycznych oraz nowatorskimi propozycjami form pracy z dziećmi.  Każdy uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie, szczegółowo opracowany konspekt, zawierający min. scenariusze uroczystości, piosenki, instrumentacje, płytę z autorską muzyką z wersjami instrumentalnymi i wokalnymi.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Państwu i tak jak do tej pory trafią one najpierw do dorosłych, a potem do dzieci, otwierając przed nimi drzwi do niezwykłej przygody z nauką poprzez zabawę.

CENTRUM EDUKACJI TWORZĄ DLA WAS
BEATA PROP.jpg

MONIKA KLUZA

INSTRUKTOR WARSZTATÓW MUZYCZNYCH, WŁAŚCICIEL CEAMM, AUTORKA BAJEK i PIOSENEK DLA DZIECI
IMG_0487.jpg

MATEUSZ KLUZA

MUZYK, MULTIINSTRUMENTALISTA, KOMPOZYTOR PIOSENEK DLA DZIECI
Julita.jpg
IMG_16621.jpg

JULITA JAMZA-SZIK

INSTRUKTOR WARSZTATÓW TANECZNYCH i SPORTOWYCH

ANETA BRNIAK

KOORDYNATOR WARSZTATÓW
bottom of page