CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ MUZYLEK MONI

O NAS

Centrum Edukacji Artystycznej „Muzylek Moni” od 15 lat proponuje Państwu autorskie, edukacyjne warsztaty muzyczne, taneczne i artystyczne dla nauczycieli.

 

Założycielką i pomysłodawczynią Centrum EA MM jest Monika Kluza – nauczyciel, muzyk, autorka bajek i piosenek dla dzieci.

Ofertę Centrum kierujemy do wszystkich osób które pracują z dziećmi: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, animatorów, opiekunów dzieci, wychowawców świetlic oraz twórczych rodziców.

Jest nam niezmiernie miło, że nasze propozycje spotykają się z uznaniem i cieszą coraz większą popularnością wśród nauczycieli, rodziców i animatorów. Co roku proponujemy naszym uczestnikom bogatą ofertę warsztatów oraz tworzymy kolejne fantastyczne projekty m.in. www.maratonartystyczny.pl, koncerty www.teczowamuzyka.pl

 

Nasi instruktorzy to osoby z pasją i ogromną energią. Cechuje ich otwartość, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie, co przejawia się w przygotowaniu do warsztatów, a następnie w realizacji programu.  Wszystkie tematy przedstawiane są w sposób całkowicie praktyczny z aktywnym udziałem uczestników.

Warsztaty prowadzone przez CEA MM wyróżniają się pośród innych szkoleń na rynku autorską muzyką, bogatym wachlarzem pomocy dydaktycznych oraz nowatorskimi propozycjami form pracy z dziećmi.  Każdy uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie, szczegółowo opracowany konspekt, zawierający min. scenariusze uroczystości, piosenki, instrumentacje, płytę z autorską muzyką z wersjami instrumentalnymi i wokalnymi.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Państwu i tak jak do tej pory trafią one najpierw do dorosłych, a potem do dzieci, otwierając przed nimi drzwi do niezwykłej przygody z nauką poprzez zabawę.

CENTRUM EDUKACJI TWORZĄ DLA WAS

MONIKA KLUZA

INSTRUKTOR WARSZTATÓW MUZYCZNYCH, WŁAŚCICIEL CEAMM, AUTORKA BAJEK i PIOSENEK DLA DZIECI

MATEUSZ KLUZA

MUZYK, MULTIINSTRUMENTALISTA, KOMPOZYTOR PIOSENEK DLA DZIECI

JULITA JAMZA-SZIK

INSTRUKTOR WARSZTATÓW TANECZNYCH i SPORTOWYCH

ANETA BRNIAK

KOORDYNATOR WARSZTATÓW
  • Facebook Social Ikona
  • Monika Kluza
  • YouTube Ikona społeczna

ODWIEDŹ NASZE STRONY

Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni

ul. Ciepłownicza 19/2

31-587 Kraków

KONTAKT

Z NASZYM BIUREM:

poniedziałek - piątek

08:00 - 17:00

Adres do korespondencji:

tel. 885 397 777

Godziny pracy biura:

Zasubskrybuj nasz Newsletter